Vedoucí laboratoře / Manažer kvality prakticky – pokročilý (online, kat.č. 9920-7)

mapa není k dispozici

Datum a čas
14.10.2021
9:00 - 16:00

Místo konání
online přes MS TEAMs


Informace k MS TEAMs zde.

Typ akce: pokročilý 1 denní kurz pro laboratoře ISO IEC 17025:2018/ISO 15189:2013

Lektor/garant kurzu: Petra Mrkvičková

Cena kurzu (bez DPH): 6 380 Kč / 255 EUR
V ceně kurzovného jsou zahrnuty elektronické učební pomůcky.

Komu je kurz určen/Cílová skupina: Kurz je určen pro pracovníky, kteří již vykonávají pozici vedoucího laboratoře či manažera kvality v akreditované laboratoři.

Popis kurzu: Kurz je určen pro pracovníky pracující na pozici manažer kvality/ vedoucí laboratoře v akreditované laboratoři. Na kurzu si připomenete základní požadavky norem ISO IEC 17025/ ISO 15189 v kostce.  Naučíte se jak si nastavit systém řízení rizik a příležitostí v kontextu změn, neshod, stížností apod. Po absolvování kurzu je i možnost budoucích konzultací na našem či vašem pracovišti a dohodnutí si případné pomoci se zavedením, zlepšením systému managementu kvality či řešením s problémy, se kterými se ve vaší laboratoři potýkáte.

Program kurzu: Shrnutí požadavků ČSN EN ISO/IEC 17025, ČSN EN ISO 15189 a MPA. Řízení rizik a příležitostí v kontextu změn, neshod, stížností. Plánování a hodnocení systému řízení kvality v akreditované laboratoři. Součástí materiálů jsou praktické ukázky a příklady vedení záznamové dokumentace v laboratoři.

Cíl kurzu: Kurz je zaměřen na souvislosti v normě a jejich pochopení v kontextu.

Doporučené znalosti před kurzem: nejsou požadovány žádné specifické znalosti. Pro začínající Manažery kvality či Vedoucí laboratoří doporučujeme základní 2 denní kurz (proklik)

Získané znalosti po kurzu: orientace v normě ISO/IEC 17025, ISO 15189, pochopení provázanosti jednotlivých článků normy

Ukončení kurzu: účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu

Poznámka k TEAMs: Kvůli využití Microsoft TEAMs se nemusíte registrovat, pokud účet nemáte. Připojit se ke školení / konzultaci je možné skrze webový odkaz, který vám bude po přihlášení zaslán před začátkem školení / konzultace. Doporučujeme využít internetový prohlížeč MS Edge či Google Chrome.

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *