Vedoucí laboratoře / Manažer kvality prakticky ONLINE – pokročilý (HK, kat.č. 9920-5)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 21/07/2020
9:00 - 16:00

Místo konání
online přes MS TEAMs

Kategorie


Typ akce: pokročilý 1 denní kurz pro laboratoře ISO IEC 17025:2018/ISO 15189:2013

Lektor/garant kurzu: Petra Mrkvičková

Cena kurzu (bez DPH): 6 380 Kč / 255 EUR
V ceně kurzovného jsou zahrnuty elektronické učební pomůcky.

Komu je kurz určen/Cílová skupina: Kurz je určen pro pracovníky, kteří již vykonávají pozici vedoucího laboratoře či manažera kvality v akreditované laboratoři.

Popis kurzu: Kurz je určen pro pracovníky pracující na pozici manažer kvality/ vedoucí laboratoře v akreditované laboratoři. Na kurzu si připomenete základní požadavky norem ISO IEC 17025/ ISO 15189 v kostce.  Naučíte se jak si nastavit systém řízení rizik a příležitostí v kontextu změn, neshod, stížností apod. Po absolvování kurzu je i možnost budoucích konzultací na našem či vašem pracovišti a dohodnutí si případné pomoci se zavedením, zlepšením systému managementu kvality či řešením s problémy, se kterými se ve vaší laboratoři potýkáte.

Program kurzu: Shrnutí požadavků ČSN EN ISO/IEC 17025, ČSN EN ISO 15189 a MPA. Řízení rizik a příležitostí v kontextu změn, neshod, stížností. Plánování a hodnocení systému řízení kvality v akreditované laboratoři. Součástí materiálů jsou praktické ukázky a příklady vedení záznamové dokumentace v laboratoři.

Cíl kurzu: Kurz je zaměřen na souvislosti v normě a jejich pochopení v kontextu.

Doporučené znalosti před kurzem: nejsou požadovány žádné specifické znalosti. Pro začínající Manažery kvality či Vedoucí laboratoří doporučujeme základní 2 denní kurz (proklik)

Získané znalosti po kurzu: orientace v normě ISO/IEC 17025, ISO 15189, pochopení provázanosti jednotlivých článků normy

Ukončení kurzu: účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu

Poznámka k TEAMs: Kvůli využití Microsoft TEAMs se nemusíte registrovat, pokud účet nemáte. Připojit se ke školení / konzultaci je možné skrze webový odkaz, který vám bude po přihlášení zaslán před začátkem školení / konzultace. Doporučujeme využít internetový prohlížeč MS Edge či Google Chrome.

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *