Konzultační ½ den k normě 17025 (15189, 9001) (Hradec Králové, kat.č. 9922-2)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 23/10/2019
8:30 - 12:30

Místo konání
GENERI BIOTECH Hradec Králové - velká zasedačka

Kategorie


Typ akce: nejedná se o klasický seminář, ale ½ denní setkání se zákazníky

Lektor/garant kurzu: Petra Mrkvičková

Cena kurzu (bez DPH): 3 590 Kč / 144 EUR
V ceně kurzovného jsou zahrnuty i písemné nebo elektronické učební pomůcky, občerstvení během školení – catering, coffee break.

Komu je kurz určen/Cílová skupina: Pro pracovníky laboratoří, kteří aktualizují svůj systém řízení kvality dle ČSN EN ISO IEC 17025:2018 (event. ISO 15189 či ISO 9001) příp. mají již provedenu aktualizaci a mají dotazy či potřebují konzultaci k některým oblastem. V naší učebně Vám bude k dispozici konzultant, který s Vámi dané oblasti projde, zodpoví Vaše dotazy, event. provede konzultaci k Vámi přinesené dokumentaci.

Popis kurzu: Konzultace může probíhat způsobem, kdy k Vámi přinesené dokumentaci (většinou PK či jinému vrcholovému dokumentu), ale i bez Vámi přinesené dokumentace, kdy si potřebujete vyjasnit či porozumět, event. zkonzultovat konkrétní oblasti (kapitoly v normě) systému managementu kvality.

Konzultace je v hodná pro laboratoře, které jsou v přípravě na akreditaci, ve fázi aktualizace dokumentace, i pro pracovníky laboratoře, kteří již převzali zavedený systém řízení kvality, ale potřebují si  vyjasnit či provázat v kontextu určité oblasti v normě.

Je dobré přijít s připravenými dotazy nebo alespoň oblastmi, které jsou předmětem vašeho zájmu. V případě, že nemáte žádné konkrétní dotazy, můžete konzultační den využít také (konzultant s vámi projde klíčové oblasti systému řízení kvality aplikovaně pro vaše pracoviště), ale v tomto případě doporučujeme spíše některý z otevřených kurzů: školení/akce

Navazující akce:
9916 Kurz na míru podle požadavků zadavatele
9928 Interní audit laboratoře na pracovišti zadavatele
9917 Individuální konzultace

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *