Interní auditor kontrolní laboratoře – správná výrobní praxe (GMP), (Hradec Králové, kat.č. 9938-3)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 18/11/2019 - 19/11/2019
9:00 - 16:00

Místo konání
GENERI BIOTECH Hradec Králové - velká zasedačka

Kategorie


Typ akce: základní 2 denní kurz pro kontrolní laboratoře – dle požadavků SVP/GMP

Lektor/garant kurzu: Petra Mrkvičková

Cena kurzu (bez DPH): 5 390 Kč / 216 EUR
V ceně kurzovného jsou zahrnuty i písemné nebo elektronické učební pomůcky, občerstvení během školení – catering, coffee break.

„Ano, tady máme GMP už od roku 48“

Komu je kurz určen/Cílová skupina: Kurz je určen začínajícím interním auditorům připravujících se nebo pracujících na pozici interního auditora kontrolní laboratoře.

Popis kurzu: Součástí kurzu je výklad požadavků zásad správné výrobní praxe dle VYR 32, základní principy a metody auditování. Během kurzu projdete krok po kroku přípravou na samotný audit, vypracujete si plán auditu, připravíte si základní otázky a způsob vedení rozhovoru s auditovanými a zhodnotíte nálezy z auditů. Zaměříme se i na případný výskyt neshod a způsob vypořádání se s nimi.

Program kurzu: Výklad požadavků kapitol VYR32, základní požadavky na pracovníky v kontrolní laboratoři, zařízení, prostředí, prostory, provádění zkoušek, způsob vedení dokumentace, požadavky na externě zajišťované činnosti, apod. Součástí kurzu je i výklad procesu auditování, metody a způsob provedení auditů, přes plánování, přípravu na audit, vedení otázek, zpracování poznatků z auditu včetně zajištění důkazů a způsob vedení neshod. Součástí kurzu jsou praktické ukázky vedení záznamů při auditu.

Cíl kurzu: Osvojení znalostí a dovedností odpovídajících pozici interního auditora kontrolní laboratoře nebo prostřednictvím praktických ukázek nácviků a získání ukázkové dokumentace.

Doporučené znalosti před kurzem: jde o základní kurz, není třeba pokročilá znalost zásad správné výrobní praxe

Získané znalosti po kurzu: základní orientace v požadavcích VYR32, jak se efektivně připravit na audit, jak audit vést a jak sestavit zprávu z auditu.

Ukončení kurzu: účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu

Navazující akce:
9916 Kurz na míru podle požadavků zadavatele
9928 Interní audit laboratoře na pracovišti zadavatele
9917 Individuální konzultace

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *