Konzultační ½ den k normě 17025 (15189, 9001) (Hradec Králové, kat.č. 9922-3)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 29/11/2019
8:30 - 12:30

Místo konání
GENERI BIOTECH Hradec Králové - velká zasedačka

Kategorie


Typ akce: nejedná se o klasický seminář, ale ½ denní setkání se zákazníky

Lektor/garant kurzu: Petra Mrkvičková

Cena kurzu (bez DPH): 3 590 Kč / 144 EUR
V ceně kurzovného jsou zahrnuty i písemné nebo elektronické učební pomůcky, občerstvení během školení – catering, coffee break.

Komu je kurz určen/Cílová skupina: Pro pracovníky laboratoří, kteří aktualizují svůj systém řízení kvality dle ČSN EN ISO IEC 17025:2018 (event. ISO 15189 či ISO 9001) příp. mají již provedenu aktualizaci a mají dotazy či potřebují konzultaci k některým oblastem. V naší učebně Vám bude k dispozici konzultant, který s Vámi dané oblasti projde, zodpoví Vaše dotazy, event. provede konzultaci k Vámi přinesené dokumentaci.

Popis kurzu: Konzultace může probíhat způsobem, kdy k Vámi přinesené dokumentaci (většinou PK či jinému vrcholovému dokumentu), ale i bez Vámi přinesené dokumentace, kdy si potřebujete vyjasnit či porozumět, event. zkonzultovat konkrétní oblasti (kapitoly v normě) systému managementu kvality.

Konzultace je v hodná pro laboratoře, které jsou v přípravě na akreditaci, ve fázi aktualizace dokumentace, i pro pracovníky laboratoře, kteří již převzali zavedený systém řízení kvality, ale potřebují si  vyjasnit či provázat v kontextu určité oblasti v normě.

Je dobré přijít s připravenými dotazy nebo alespoň oblastmi, které jsou předmětem vašeho zájmu. V případě, že nemáte žádné konkrétní dotazy, můžete konzultační den využít také (konzultant s vámi projde klíčové oblasti systému řízení kvality aplikovaně pro vaše pracoviště), ale v tomto případě doporučujeme spíše některý z otevřených kurzů: školení/akce

Navazující akce:
9916 Kurz na míru podle požadavků zadavatele
9928 Interní audit laboratoře na pracovišti zadavatele
9917 Individuální konzultace

Bookings

rezervace školení

3 590,00

Po odeslání přihlášky dostanete mailem proforma fakturu. Prosíme o její úhradu do termínu školení. Během školení vám předáme fakturu - daňový doklad - který prosím předejte vaší účtárně.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *